fbpx
31 grudnia, 2019

Zespół

Małgorzata Kaczorowska

Zainteresowanie od najmłodszych lat ciałem, odżywianiem i psychiką człowieka przyczyniło się do ukończenia przeze mnie Akademii Wychowania Fizycznego, szkoły kosmetycznej i studiów podyplomowych z psychodietetykii. Efektem moich pasji jest #Centrum_Carpe_Diem – miejsce holistycznego podejścia do ciała, gdzie w kameralnej atmosferze samych Kobiet można zrelaksować się i odpocząć od obowiązków dnia codziennego oraz skorzystać z zabiegów modelujących, upiększających i poprawiających kondycję. W codziennym żywieniu uważam, że każdy z nas powinien być małym hedonistą, dlatego zwracam uwagę przede wszystkim na smak i jakość posiłków oraz sposób w jaki wpływają na nasz nastrój oraz zdrowie.
W życiu prywatnym jestem żoną i mamą małej Alicji. Uwielbiam odkrywać i łączyć kuchnię pięciu przemian, śródziemnomorską i dalekiego wschodu. Wolny czas przeznaczam przede wszystkim na turystykę trekkingową, rowerową oraz motocyklową.

Joanna Tomczuk

Od najmłodszych lat zawsze byłam aktywna i nadal jest to moim znakiem rozpoznawczym. Sport i kosmetyka to moje pasje w których wciąż się rozwijam uczestnicząc w wielu szkoleniach. Specjalizuje się szczególnie  w zabiegach modelujących ciało i zabiegach dla cery dojrzałej.

Praca z ludźmi sprawia mi wiele satysfakcji, uwielbiam przyczyniać się do wspaniałych metamorfoz naszych Klientek. Jeśli wypoczynek to tylko aktywny, najlepiej spędzony z rodziną i w gronie przyjaciół.

Joanna Kowalczyk

Wiem, że w każdym z nas drzemie piękno, które możemy wydobyć podążając właściwą drogą. Potrzebujemy do tego zdrowego odżywiania, a także odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych dla skóry i ciała. Jeśli utrzymamy przy tym równowagę psychiczno-duchową, możemy skutecznie zwalczyć kompleksy i niedoskonałości. Takie podejście stosuję zarówno na co dzień w życiu prywatnym, jak i podczas spotkań z naszymi Klientkami, pokazując im jak ważne jest holistyczne podejście do problemów, z którymi się borykają.

Jestem pasjonatką kosmetologii i fitness, ale również niepoprawną optymistką, która uwielbia dalekie podróże z plecakiem. Mam słabość do kawy z mlekiem sojowym, ciekawych książek i dobrych serialina Netflixie.

Magdalena Al-Joboury

Od zawsze interesowałam się sportem. Treningi na siłowni to moja pasja. W efekcie tego zostałam  instruktorem aerobiku.

Poza sportem interesuje się nowinkami ze świata kosmetologii oraz medycyny estetycznej i na bieżąco szkolę się w tych dziedzinach. Specjalizuję się szczególnie w zabiegach odchudzających.

W wolnym czasie lubię odpoczywać przy dobrej książce lub oglądając Netflixa:-)